Голям интерес предизвика онлайн изложението на университетите и колежите в България /Снимки/

Поради огромния интерес и силно влияние на изложенията от предишни години, младежите от Младежки обшински съвет решиха, че и тази година изложението трябва да бъде осъществено. Предвид въведената епидемичната обстановка, то се състоя онлайн.

В групата /Онлайн изложение на университетите и колежите в България/ през целия бъдещите кандидат-студенти и всички желаещи гледаха видео връзки в реално време на голяма част от университетите и колежите в България. Онлайн зрителите имаха и възможността свободно да задават въпроси в коментарите, на които получаваха отговори от техни представители.

За тези, които са пропуснали да се включат днес, видео връзките са запазени и могат да се гледат в удобно за всеки време.

В третото изданието на “Изложение на университетите и колежите” взеха участие с следната последователност: 

1. 11:00 – ИУ Варна – Katerina Ognyanova
2. 11:00 – ВВМУ “Н.Й.Вапцаров” Варна – Yanitsa Minkova
3. 11:00 – МГУ “Св. Иван Рилски” София – Ваня Стоянова, Иван Чаушев, Мартин Кирчев, Мая Минкова, Alexandre Loukanov
4. 11:30 – АМТИИ Пловдив – Костадин Бураджиев
5. 11:30 – ТУ София + ТК Казанлък – Ивайло Ганев
6. 12:00 – МУ Варна – филиал В. Търново – Филиал Велико Търново към МУ – Варна
7. 12:00 – АУ Благоевград – American University in Bulgaria
8. 12:30 – НБУ София – Нбу Кандидат- Студенти
9. 12:30 – Колеж по туризъм Варна при ИУ Варна – Гергана Нешкова
10. 13:00 – МВБУ София – Надежда Илиева Маринова
11. 13:00 ВУЗФ София – Юлияна Георгиева
12. 13:30 – Русенски Университет – Julian Angelov
13. 13:30 – УНСС София – Bogomil Todorov
14. 14:00 – ВУСИ Пловдив – Ivan Gospodinov
15. 14:00 – НСА София – Veneta Petkova
16. 14:30 – МУ Плевен – Богомила Атанасова – Пътова
17. 15:00 – ВСУ “Любен Каравелов” София – Светлана Делинска
18. 15:00 – ВУАРР Пловдив – Вуарр Пловдив
19. 15:30 СУ София – Antoaneta Becheva
20. 16:00 – ВУМ Варна – Nadia Malenkina
21. 16:00 – Русенски Университет филиал Разград – Цветана Куцарова
22. 16:30 – ВВВУ “Георги Бенковски” Долна Митрополия – Валя Минкова
23. 17:00 – ЛТУ – София – Valentin Atanasov
loading…