Програма на Театър “Любомир Кабакчиев” за м.ноември 2020 г.

ВАЖНО: ВСИЧКИ ДЕТСКИ УТРА СА ОТМЕНЕНИ ВЪВ ВРЪЗКА СЪС ЗАПОВЕДТА НА ЗДРАВНИЯ МИНИСТЪР, ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ СЛЕДЕТЕ СAЙТА НА ТЕАТЪР “ЛЮБОМИР КАБАКЧИЕВ”

ПРОГРАМА

Театър “Любомир Кабакчиев” 

м.ноември 2020 г.

5 ноември /четвъртък/ – „Том, Дик и Хари“ от Рей и Майкъл Куни от 19:00ч. /зала „Лекс“/-ОТМЕНЕНО

Превод: Андрей Аврамов
Режисьор: Димитър Стефанов
Сценография: Петя Димитрова
Композитор: Милен Апостолов
Участват: Сава Драгнев, Беатрис Благоева, Петър Петров, Костадин Жеков, Десислава Стоянова, Георги Атанасов, Димитър Гавраилов, Недялка Раева, Ая Тодорова

7 ноември /събота/ – ДЕТСКО УТРО – „Спящата красавица“ по Братя Грим от 11:00ч. /зала „Лекс“/ – ОТМЕНЕНО

Участват: Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов
………………………………………………………………………………………
Ирена Дунавска, Георги Атанасов

10 ноември /вторник/ – „Самодива“ –драматизация по Ран Босилек  от 19:00ч. / НЧ „Искра-1860“/-ОТМЕНЕНО
Драматизация и режисура: Мара Бонева
Хореография и режисура: Светлин Ивелинов
Сценография: Иван Бояджиев
Музикална адаптация: Милен Ямаков

Участват: Сава Драгнев, Беатрис Благоева, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Петър Петров, Светлана Бургазова

14 ноември /събота/ – ДЕТСКО УТРО – „Чудеса от прежда“ от Стефка Йорданова, Гостува – Театър Пътешественик от 11:00ч. /зала „Лекс“/-ОТМЕНЕНО

Режисьор и музикална среда: Катерина Илкова
Сценография: Надежда Атанасова
Разказва: Силвана Петрова

21 ноември /събота/ – ДЕТСКО УТРО – „Безценното камъче“ – по Българска народна приказка Гостува –Театрална работилница „МАГАРЕ“ от 11:00ч. /зала „Лекс“/ –ОТМЕНЕНО

Драматизация: Мара Бонева
Участват: Светлана Бургазова, Мара Бонева

26 ноември /четвъртък/ – „Заговорът на Калигула“ от Стефан Цанев от 19:00ч. /зала „Лекс“/

Режисьор: Ованес Торосян
Сценография и костюми: Ваня Запрянова, Росен Дончев
Музика: Милен Апостолов
Участват: Сава Драгнев, Ованес Торосян, Петър Петров, Костадин Жеков, Димитър Гавраилов, Недялка Раева

28 ноември /събота/  – ДЕТСКО УТРО – „Спящата красавица“ по Братя Грим от 11:00ч. /зала „Лекс“/-ОТМЕНЕНО
Участват: Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов
………………………………………………………………………………………
Ирена Дунавска, Георги Атанасов

За повече информация и закупуване на билети: 0896 710 296 / 0896 690 963

loading…