Програма на Театър ,,Любомир Кабакчиев” за м. май 2021г.

ПРОГРАМА

Театър “Любомир Кабакчиев” 

месец май 2021 г.

7 май /петък/ от 19.00 часа, ЗАГОВОРЪТ НА КАЛИГУЛА” от Стефан Цанев, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Режисьор: Ованес Торосян
Сценография и костюми: Ваня Запрянова, Росен Дончев
Музика: Милен Апостолов
Участват: Сава Драгнев, Ованес Торосян, Петър Петров, Костадин Жеков
Димитър Гавраилов, Недялка Раева

 

8 май /събота/ от 11.00 часа, ДЕТСКО УТРО ,,ЖАБОКЪТ ПРИНЦ’’ по Братя Грим, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Участват: Георги Атанасов, Олена Шидерова,  Мара Бонева           

 

11 май  /вторник/ от 19.00 часа, „ТОМ, ДИК и ХАРИ“от Рей и Майкъл Куни, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Превод – Андрей Аврамов

Режисьор – Димитър Стефанов

Сценограф – Петя Димитрова

Композитор – Милен Апостолов

Участват: Сава Драгнев,  Беатрис Благоева,  Петър Петров, Костадин Жеков,  Десислава Стоянова,  Георги Атанасов,  Димитър Гавраилов,  Недялка Раева,  Ивайло Драганов


13 май /четвъртък / от 19.00 часа, ,,ИГРА ЗА ГОЛЕМИ МЪЖЕ” от Саймън Блок, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Превод: Милена Попова
Режисура:
Димитър Живков

Сценография и костюми: Димитър Димитров
Музика:
Владо Ковачев
Участват:
Сава Драгнев, Петър Петров, Димитър Живков

 

15 май /събота/ от 11.00 часа, ДЕТСКО УТРО ,,СПЯЩАТА КРАСАВИЦА’’ по Братя Грим,  Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

 Постановка: Димитър Гавраилов
Участват:  Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов / Ирена Дунавска, Георги Атанасов

 

18 май /вторник/ от 19.00 часа, ,,ЧУДОМИРОВИ РАДОСТИ И НЕВОЛИ”, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Драматизация: Димитър Кабаков

Режисура и сценична среда: проф.Любомир Гърбев и Димитър Живков

Сценография: Иван Бояджиев

Участват: Ирена Дунавска, Мара Бонева, Олена Шидерова, Светлана Бургазова, Димитър Гавраилов, Георги Атанасов, Милен Вангелов, Петър Петров, Десислава Вулева

  

20 май /четвъртък/ от 19.00 часа, „ТОМ, ДИК и ХАРИ“от Рей и Майкъл Куни, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Превод – Андрей Аврамов

Режисьор – Димитър Стефанов

Сценограф – Петя Димитрова

Композитор – Милен Апостолов

Участват: Сава Драгнев,  Беатрис Благоева,  Петър Петров, Костадин Жеков,  Десислава Стоянова,  Георги Атанасов,  Димитър Гавраилов,  Недялка Раева,  Ивайло Драганов

 

22 май /събота/ от 11.00 часа, ДЕТСКО УТРО ,,ЧУДЕСА ОТ ПРЕЖДА’’- Стефка Йорданова  Гостува Театър ,,Пътешественик”, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Режисьор и музикална среда: Катерина Илкова

Сценография: Надежда Атанасова

Разказва: Силвана Петрова

 

25 май /вторник/ от 19.00 часа, ,,САМОДИВА” – драматизация по Ран Босилек, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Драматизация и режисура: Мара Бонева
Хореография и режисура: Светлин Ивелинов
Сценография: Иван Бояджиев
Музикална адаптация : Милен Ямаков
Участват
: Сава Драгнев, Беатрис Благоева, Ивелина Павлова, Мара Бонева, Петър Петров, Светлана Бургазова


27 май /четвъртък/ от 19.00 часа, ,,ИГРА ЗА ГОЛЕМИ МЪЖЕ” от Саймън Блок, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/ 

Превод: Милена Попова
Режисура:
Димитър Живков

Сценография и костюми: Димитър Димитров
Музика:
Владо Ковачев
Участват:
Сава Драгнев, Петър Петров, Димитър Живков

 

29 май /събота/ от 11.00 часа, ДЕТСКО УТРО ,,ПРЕМИСЛЕНИ ИЗМИСЛИЦИ’’, Сцена ,,Любомир Кабакчиев” /бившата Зала Лекс/

Участват: Олена Шидерова, Димитър Гавраилов

loading…