ФК „Розова долина“ – ФК „Извор“ 4:2

Още в 13-та минута Кольо Чахов откри резултата, вкарвайки с глава за казанлъчани. За изненада на над 200 души на стадион „Севтополис“ Христо Христов изравни в 21-та минута. Гостите поведоха с 1:2 в 55-та минута на двубоя след попадение на Станислав Дечев. След час игра голмайсторът на „Розите“ Пламен Колев реализира с красив пряк свободен удар и изравни за 2:2. В 70-та минута опитният Иван Чергев добави още един гол за домакините, но след попадението се контузи и напусна терена под аплодисментите на публиката. Около 10 мин. преди последния съдийски сигнал Пламен Колев надбяга защитата на гостите и оформи крайния резултат 4:2 за ФК „Розова долина“.

По време на срещата публиката на стадион „Севтополис“ дари за отбора на „Розите“ 285 лева, които бяха събрани от дарения.