ФК “Розова долина” – ФК “Родопа-Смолян” 2:2

Още в третата минута, след като дефанзивните ни играчи не удържаха Кисьов, гостите учудващо поведоха с 0:1. В 24-та минута Пламен Колев бе съборен в наказателното поле и реализира за 1:1. Опитният играещ старши-треньор Атанас Апостолов „проби“ отляво и с прецизен пас „качи“ топката на Чахов за 2:1 в 38-та минута, за финал на първата част. 10 минути след началото на второто полувреме от дузпа Даниел Кутев оформи крайното 2:2. Въпреки притежанието на топката и положенията пред вратата на „Родопа“, казанлъчани не взеха трите точки в спокоен и лежерен мач. В самия край влезлият за домакините Денислав Вълчев „тресна“ горната греда, а Влади Калайджиев след контузия напусна терена. Отново Иво Иванов не игра за тима на Казанлък, след като не е възстановен за срещите ни.