С хъс срещу ЦСКА София и спечелена точка

Юношите на ФК “Розова долина” показаха много хъс в своята игра срещу ЦСКА (София). Момчетата на треньора Антим Паральов не допуснаха атаките на “червените” да завършат с успех в нашата вратата и така резултата след 90-те минути остана 0:0. В първия кръг “розите” не успяха да се противопоставят на “Берое” с което крайния резултат бе 6:0 за старозагорци.

В следващите два кръга на Елитна футболна група (U-17) гостуваме на Национал (София) и на Спартак 1947 (Пловдив).  В пети кръг у дома приемаме отборът на Локомотив 1926 (Пловдив).

Ето и класирането след първите два кръга:

ОтборС.П.Р.З.Г.Р.Т.
1Лудогорец U17110093
2Левски U17110073
3Берое U17110063
4Септември Сф U17110033
5ЦСКА-София U17110013
6Славия U17110013
7Черно море U17110013
8Пирин Бл U172101-63
9Етър U17101001
10Спартак 1918 U172011-11
11Добруджа U17000000
12Арда U17000000
13Левски-Раковски U17000000
14Спартак Пл U17000000
15Монтана U17000000
16Сокол U17000000
17Национал U171001-10
18Хебър U171001-10
19Ботев Пд U171001-10
20Локомотив Пд U171001-30
21Розова долина U171001-60
22Спартак Пд U171001-90

Резултати:

Програма кръг 2
ДатаЧасДомакинГост
28.08.2117:30ПФК Спартак-Пловдив 1947 U170:0ФК Национал U17
29.08.2117:00ФК Розова долина U170:0ПФК ЦСКА-София U17
28.08.2118:00ПФК Локомотив Пд U170:0ПФК Берое U17
08.09.2112:00ПФК Черно море U17-:-ПФК Септември Сф U17
28.08.2111:00ПФК Ботев Пд U170:0ФК Хебър U17
28.08.2118:00Етър U170:0ПФК Славия U17
28.08.2110:30ФК Пирин Бл U172:1Спартак 1918 U17
28.08.2112:00ПФК Лудогорец U17-:-ПФК Левски U17
Програма кръг 1
ДатаЧасДомакинГост
20.08.2110:00ПФК Лудогорец U179:0ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17
20.08.2110:30ПФК Левски U177:0ФК Пирин Бл U17
20.08.2118:00Спартак 1918 U170:0Етър U17
20.08.2118:00ПФК Славия U171:0ПФК Ботев Пд U17
20.08.2110:00ФК Хебър U170:1ПФК Черно море U17
20.08.2118:00ПФК Септември Сф U174:1ПФК Локомотив Пд U17
20.08.2118:00ПФК Берое U176:0ФК Розова долина U17
20.08.2111:00ПФК ЦСКА-София U172:1ФК Национал U17
loading…